Náhradní díly

Nabízíme našim zákazníkům kompletní sortiment originálních dílů a příslušenství pro vozy Volkswagen. Velkoodběratelům (nezávislé dílny, majitelé vozových parků) poskytujeme odstupňované slevy dle obratu po individuální dohodě.

Náhradní díly

Námi prodávané originální díly jsou totožné s montovanými při sériové výrobě. Díky tomu získáte výrobek, který prošel nejen všemi inovacemi, ale i testy a zkouškami kterými jsou díly pro použití v sériové výrobě podrobovány. Jedině tak může být zaručen bezchybný provoz vozidla a dlouhodobá životnost jednotlivých komponentů. Díky velikosti našeho skladu, který zahrnuje více než 20 000 položek, můžeme většinu požadavků vyřídit ihned nebo nejpozději do 24 hodin.

Originální výměnné díly

Originální výměnné díly nabízejí zákazníkovi vysoce aktuální alternativu k novým dílům: stoprocentní kvalitu s až padesátiprocentní slevou. Jedná se profesionálně opravené originální díly, které jsou znovu použité jako renovované díly, rovnocenné novým. Originální výměnné díly jsou nabízeny pro vozy Volkswagen.

Originální příslušenství

Vybavení Vašeho vozu příslušenstvím je vždy věcí osobního vkusu. V naší specializované prodejně nabízíme široký sortiment originálního příslušenství. Zároveň nabízíme i možnost zapůjčení vybraného sortimentu příslušenství pro Váš vůz: střešní boxy, zahrádky, sněhové řetězy.

Paketové ceny oprav » zde «

Poptání náhradních dílů