Profil společnosti

Společnost AUTO JAROV, s.r.o. byla založena 1. 1. 1993 v prostorách tehdejší Mototechny v Praze 3 na Jarově. Obchodní komplex vznikal postupně, ale již od počátku se nabídka firmy orientovala na prodej a servis vozů značek patřících do koncernu Porsche Česká Republika (dříve Import VW Group), tedy osobní a užitkové vozy Volkswagen, Škoda, SEAT a Audi. Postupem času přidala do svého portfolia také nekoncernovou značku Honda a její prodej vozů, motocyklů, motorových strojů a zahradní techniky. Velká péče je věnována servisnímu zázemí, které svou kapacitou pojme až 200 zakázek denně. Dílny pro jednotlivé značky jsou vybaveny nejmodernější špičkovou servisní technikou. Díky neustálé snaze se zlepšovat a být blíže svým klientům se společnost AUTO JAROV rozhodla rozšířit své působení na trhu. V roce 2012 zahájila stavbu své nové pobočky v Praze 4 – Kunraticích, která byla slavnostně otevřena 1. prosince 2013. Nová pobočka AUTO JAROV KUNRATICE je největším a nejmodernějším showroomem značky Volkswagen a Audi v České republice. V současnosti nabízí společnost AUTO JAROV více než 420 pracovních příležitostí a je největším obchodním domem automobilů nejen v Praze, ale i v celé České republice. Moto AUTO JAROV zní: „Prodejem naše služby nekončí...“

Prodej nových automobilů

Nové vozy Volkswagen, Škoda, Audi, SEAT a Honda jsou vystaveny ve speciálních showroomech jednotlivých značek, kde je profesionálně proškolený tým prodejců vždy ochotný a připravený každému zákazníkovi pomoci a poradit. AUTO JAROV je firma s tradicí a profesionálním přístupem ke každému klientovi. Komplex těchto showroomu je situován na adrese: Osiková 2, Praha 3 a Vídeňské ulici, Praha 4.

Prodej zánovních vozidel

Naleznete zde více než 100 kvalitních a prověřených vozů z programu Das WeltAuto, jehož je AUTO JAROV certifikovaným partnerem. Těšit se můžete na výhodný výkup vozů na protiúčet s bonusem, vozy s prodlouženou zárukou výrobce a také na značkové financování.

Financování

Hlavními partnery společnosti AUTO JAROV jsou leasingové společnosti Volkswagen Financial Services, sAutoleasing.
        

Servisní služby

Hlavním mottem společnosti je: „Prodejem naše služby nekončí…“. Velká péče je tak věnována servisnímu zázemí, které svou kapacitou pojme až 250 zakázek denně. Dílny pro jednotlivé značky jsou vybaveny nejmodernější špičkovou servisní technologií. Výčet servisních pracovišť doplňuje lakovna a klempírna, pneuservis, rychloservis, expres lakovna a autosklo servis. Pomoc při poruše přímo na cestě poskytuje asistenční vozidlo spolu s odtahovou službou, připravené NON-STOP k výjezdu. Po dobu opravy vozů si může zákazník pronajmout některé ze 150 připravených náhradních vozidel. Na provedené opravy prověřené výstupní kontrolou je poskytována záruka 24 měsíců.

Ostatní služby

Centrála AUTO JAROV disponuje rozsáhlými prodejními sklady originálních náhradních dílů a odbornou prodejnou doplňků a příslušenství značek Volkswagen, Škoda, Audi, SEAT a Honda. Nachází se zde prodejna značkového oblečení, obuvi a rukavic Alpinestars a také specializovaná prodejna přileb a příslušenství pro motocyklisty.Vlastní čerpací stanice je zásobována značkovými pohonnými hmotami a mazivy Shell. V areálu na Praze 3 funguje samostatná STK se stanicí měření emisí a registr motorových vozidel.