Partneři

Všichni naši partneři jsou členy České leasingové a finanční asociace (ČLFA), čímž se mimo jiné zavazují k respektování všech pravidel chování při poskytování spotřebitelských úvěrů, která jsou součástí etického kodexu ČLFA.

Volkswagen Financial Services

Společnost Volkswagen Financial Services patří mezi přední finanční společnosti na českém trhu zaměřující se na financování a podporu prodeje aut, služby pro fleet a související služby.

Portfolio finančních služeb zahrnuje úvěr na auto, leasing automobilů, operativní leasing, pojištění vozidla a doplňková pojištění. Součástí nabídky 

sAutoleasing

Společnost sAutoleasing je specializovanou leasingovou společností, která poskytuje služby finančního a operativního leasingu občanům, podnikatelským subjektům, státním a neziskovým organizacím i velkým firmám a financování potřeb formou spotřebitelského úvěru fyzickým i právním osobám. 

Cetelem

Společnost Cetelem je silná a stabilní společnost, která se svojí patnáctiletou tradicí na českém finančním trhu patří mezi největší a nejvýznamnější nebankovní poskytovatele úvěrových produktů a služeb.

Prostřednictvím svých poboček a sítě obchodních partnerů nabízí klientům klasické a spotřebitelské úvěry, účelové i neúčelové osobní půjčky, kreditní karty a různé typy pojištění.